RGB

Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın

RGB Aydınlatma 2005 yılında Ankara’da; etik değerlere bağlı kalmayı ilke edinerek, aydınlatma teknolojileri konusunda araştırma, projelendirme, mühendislik, ürün tasarımı, üretimi ve satışını kaliteden ödün vermeden yapmayı misyon haline getirmiş köklü bir şirkettir.

RGB Aydınlatma olarak amacımız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli, şık ve işlevsel ürünler ile projelerini hayata geçirmektir. Bu doğrultuda sektörün önde gelen yerli ve yabancı firmalarının ürünleri seçilmektedir.

Led aydınlatma teknolojileri konusunda kendi üretimlerini yapmakta olan RGB Aydınlatma, müşterilerine kalite odaklı dekoratif çözümler sunmaktadır. Teknolojik gelişmelere yatırım yapan RGB Aydınlatma, birçok yurt dışı projelerine katılmaktadır.

Şirketimiz satış sonrası verdiği hizmet ve teknik destek ile her zaman müşterilerinin yanındadır. Bu hizmetlerden sağlanan avantajlar size ve yarattığınız projelere prestij sağlar. Aydınlatma teknolojileri konusunda modern tasarım, ürün ve çok amaçlı projeler ile RGB sektörün her zaman vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon
(0312) 312 1212
E-posta
info@rgb.com.tr
Çalışma Saatleri
Hafta içi ve Cumartes:i 8:00-19:00
Adres
Sanayi Caddesi Çavuş Sokak 3/2 Ulus,Anafartalar,06050 Altındağ/Ankara

    ×