Hakkımızda

Hakkımızda

RGB Aydınlatma 2005 yılında Ankara’da; etik değerlere bağlı kalmayı ilke edinerek, aydınlatma teknolojileri konusunda araştırma, projelendirme, mühendislik, ürün tasarımı, üretimi ve satışını kaliteden ödün vermeden yapmayı misyon haline getirmiş köklü bir şirkettir.

RGB Aydınlatma olarak amacımız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli, şık ve işlevsel ürünler ile projelerini hayata geçirmektir. Bu doğrultuda sektörün önde gelen yerli ve yabancı firmalarının ürünleri seçilmektedir.

Led aydınlatma teknolojileri konusunda kendi üretimlerini yapmakta olan RGB Aydınlatma, müşterilerine kalite odaklı dekoratif çözümler sunmaktadır. Teknolojik gelişmelere yatırım yapan RGB Aydınlatma, birçok yurt dışı projelerine katılmaktadır.

Şirketimiz satış sonrası verdiği hizmet ve teknik destek ile her zaman müşterilerinin yanındadır. Bu hizmetlerden sağlanan avantajlar size ve yarattığınız projelere prestij sağlar. Aydınlatma teknolojileri konusunda modern tasarım, ürün ve çok amaçlı projeler ile RGB sektörün her zaman vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.

Hedeflerimiz

Sürekli bir gelişim ve başarı odaklı çalışma sistemi ile, her zaman en kaliteli ve en doğru seçimi yaparak; müşterilerimize aydınlatmaları ile fark yaratmalarını sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Üstün iş ahlakı ve etik değerlere bağlı kalarak, aydınlatma sektörünün öncülerinden olmak değişmez ilkelerimizdendir. 

Danışmanlık

RGB Aydınlatma’nın, aydınlatma alanında uzman kadrosu ve yıllardan beri edindiği tecrübesi ile sizlere oluşturmakta olduğunuz mekanlarda aydınlatma çözümleri sunar. RGB Aydınlatma, sektörün hızla geliştiği ve her gün yeni aydınlatma tekniklerinin bulunduğu bu zamanda müşterilerine profesyonel cevaplar sağlayan bir şirket haline gelmiştir.

Projelendirme

İkili görüşmeler, proje yerinde ziyaretleri ve mimari çizimlerden çıkarılan doğru çözümler ile, projenize uygun ürün seçimleri yapılır.Profesyonelce seçilen bu ürünlerin temini ve uygulaması veya uygulama teknik desteği de RGB Aydınlatma tarafından yapılmaktadır. 

 

 

Send via WhatsApp